Zarząd Stowarzyszenia

Kadencja 2019-2022.

Od 2019/12/11:

Prezes Zarządu: Marcin Wygachiewicz
Sekretarz: Kinga Gruszecka
Skarbnik: Oskar Zdunek
Członek Zarządu: Przemysław Radzik
Członek Zarządu: Radosław Gajewski
Członek Zarządu: Tomasz Noga
Członek Zarządu: Tomasz Siemiński

 

Kadencja 2016-2019.

Od 2019/04/01 do 2019/12/10:

Prezes Zarządu: Marcin Wygachiewicz
Sekretarz: Tadeusz Kocman
Skarbnik: Artur Łukasik
Wiceprezes Do Spraw Marketingu i Mediów: Kinga Gruszecka
Wiceprezes Do Spraw Technicznych i Informatyki: Radosław Gajewski
Wiceprezes Do Spraw Prawnych: Tomasz Noga
Wiceprezes Do Spraw Oddziałów Terytorialnych: Katarzyna Lentas
Wiceprezes Do Spraw Projektów: Tomasz Siemiński

 

Od 2018/08/22 do 2019/03/31:

Prezes Zarządu: Marcin Wygachiewicz
Sekretarz: Tadeusz Kocman
Skarbnik: Artur Łukasik
Wiceprezes Do Spraw Marketingu i Mediów: Kinga Gruszecka
Wiceprezes Do Spraw Rozwoju: Katarzyna Woroniak
Wiceprezes Do Spraw Technicznych i Informatyki: Radosław Gajewski
Wiceprezes Do Spraw Prawnych: Tomasz Noga
Wiceprezes Do Spraw Oddziałów Terytorialnych: Katarzyna Lentas
Wiceprezes Do Spraw Projektów: Tomasz Siemiński

 

Od 2016/09/26 do 2018/08/21:

Prezes Zarządu: Marcin Wygachiewicz
Sekretarz: Tadeusz Kocman
Skarbnik: Artur Łukasik
Wiceprezes Do Spraw Marketingu i Mediów: Agata Kubik
Wiceprezes Do Spraw Rozwoju: Katarzyna Woroniak
Wiceprezes Do Spraw Technicznych i Informatyki: Radosław Gajewski
Wiceprezes Do Spraw Prawnych: Tomasz Noga
Wiceprezes Do Spraw Oddziałów Terytorialnych: Sławomir Zdybski
Wiceprezes Do Spraw Projektów: Tomasz Siemiński

Logowanie

 
     
Przypomnieć login?   Zarejestruj się  

Kariera w ESA

Partnerzy

HE Space

Newsletter PSPA